Naujoji „Palangos butų ūkio“ vadovė: mums svarbiausia – kurti naudą gyventojams

Naujoji „Palangos butų ūkio“ vadovė: mums svarbiausia – kurti naudą gyventojams

Daugiau nei 170 namų prižiūrinčiam „Palangos butų ūkiui“ vadovauti ėmė Jurgita Trinskienė. 10-ies metų patirtį rinkoje turinti specialistė vardina artimiausius įmonės planus: gerinti paslaugų kokybę, plėsti jų spektrą, siūlyti vis patogesnį aptarnavimą bei nuolat kurti naudą gyventojams.

„Klientams turime pasiūlyti geriausią aptarnavimą rinkoje už teisingą kainą – tikiu, kad sveika konkurencija tarp paslaugų teikėjų padeda sukurti geriausias sąlygas gyventojams. To ir siekiame aktyviai tobulindami savo teikiamas paslaugas“, - sakė J.Trinskienė.

Šį rudenį „Palangos butų ūkis“ gaus progą išmėginti jėgas ir naujose srityse: įmonei patikėta administruoti prabangų „Alkos apartamentų“ kompleksą. J. Trinskienė projekto vystytojų pasitikėjimą vertina kaip didelį laimėjimą bei dar didesnį iššūkį.

Prabangių poilsio apartamentų kompleksas – pirmasis tokio tipo „Palangos butų ūkio“ klientas. Išskirtiniame objekte įmonė be įprastai teikiamų pastato priežiūros, eksploatacijos, inžinerinių sistemų priežiūros, laiptinių valymo, teritorijos tvarkymo paslaugų, teiks ir naują, iki šiol neišmėgintą konsjeržo paslaugą. Konsjeržas – asmeninis gyventojų asistentas, ne tik atliekantis apsaugos funkciją, bet ir galintis įgyvendinti įvairius pageidavimus: pavyzdžiui, nuvežti drabužius į valyklą, pristatyti pirkinius į namus  ar net į darželį palydėti vaikus.

„Alkos apartamentus“ Palangos centre šiemet pastačiusios bendrovės „Minera“ atstovė Gintarė Karkauskienė sako, kad „Palangos butų ūkį“ „Alkos apartamentų“ administratoriumi pasirinkti paskatino patrauklus teikiamų paslaugų kainos ir kokybės santykis, įmonės lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti prie kliento poreikių.

„Siekiame suteikti apartamentų gyventojams išskirtinę gyvenimo pajūryje patirtį, komfortą ir ramybę. Todėl ieškojome itin patikimo ir profesionalaus partnerio, galinčio pasiūlyti plačiausią paslaugų krepšelį bei prisitaikyti prie neeilinių mūsų klientų poreikių“, - kalbėjo G. Karkauskienė.

Jos teigimu, „Alkos apartametai” yra išskirtinis gyvenamosios paskirties statinys, suprojektuotas žymaus architekto G.Natkevičiaus ir partnerių. Apartamentų statybai panaudotos pažangiausios statybinės technologijos ir projektavimo sprendimai, tad pastatas išsiskiria modernumu ir rafinuotumu. Jame įrengti 81 apartamentai, kurių plotas siekia nuo 32 iki 80 kv. m. Po namu yra įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.

Pasak J. Trinskienės, naujų klientų pasitikėjimas yra galimybė dar sparčiau tobulėti, plėsti žinias bei ugdyti komandos profesionalumą. Ji taip pat pabrėžia, jog naujas, kokybiškesnes ir patogesnes paslaugas įmonė siekia teikti visiems savo klientams. Vadovė sutiko plačiau papasakoti apie „Palangos butų ūkio“ ateities planus bei naujoves, kurių gali tikėtis visi įmonės prižiūrimų namų gyventojai.

Kokie yra 2017-ieji metai „Palangos butų ūkiui“? 

  • Šiuos metus galime vadinti įmonės nuoseklaus augimo ir laimėjimų metais. Vis daugiau nekilnojamojo turto vystytojų patiki naujus projektus mums – šiemet ėmėme administruoti keliolika naujų daugiabučių mieste. Didėjantis klientų skaičius tapo svarbiausiu veiksniu, nulėmusiu gerėjančius finansinius veiklos rezultatus, todėl leidinys „Verslo žinios“, atsižvelgęs į tai, birželio pradžioje įteikė bendrovei „Metų gazelės“ apdovanojimą. Šio pripažinimo sulaukia tik sėkmingiausiai dirbančios ir sparčiai augančios šalies įmonės.

Kokias naujoves pasiūlėte šiemet?

  • Mūsų įmonės darbuotojai rūpinasi ne tik sklandžiu darbų atlikimu administruojamuose namuose Palangoje, bet ir konsultuoja gyventojus įvairiais daugiabučių namų priežiūros klausimais. Gyventojams nebereikia kiekvieną mėnesį rūpintis skaitiklių rodmenų surinkimu, mokesčių už paslaugas apskaičiavimu, nes visa tai už juos atliekame mes.

Kokių gyventojų klausimų sulaukiate?

  • Dažniausi – su būsto priežiūra susiję klausimai, bet būna atvejų, kai gyventojai prašo pagalbos sprendžiant ginčus dėl tarpusavio santykių, neteisėtai užimtų rūsio patalpų, automobilių parkavimo vietų ar kelio ženklų įrengimo, naminių gyvūnų laikymo teisėtumo ir panašai. Tokių klausimų sprendimas nėra tiesioginis mūsų darbas, tačiau su malonumu padedame klientams išspręsti visas jiems kilusias problemas ir džiaugiamės jų pasitikėjimu bei artimu ryšiu.

Kokių patogumų „Palangos butų ūkio“ klientai gali tikėtis ateityje?

  • Šiuo metu diegiame elektroninę sistemą, kuri pagerins paslaugų kokybę, tad jau neužilgo gyventojai visą aktualią informaciją gaus akimirksniu, o bet koks bendravimas su mumis jiems bus žymiai patogesnis. Tai ypač svarbu, turint omenyje, kad Palanga – kurortinis miestas ir nemažai mūsų klientų bent dalį metų gyvena kitur, todėl savo turto priežiūrą nori perduoti patikimam būsto administratoriui.

Kuo ypatinga būsto administravimo rinka Palangoje?

  • Be keleto smulkesnių, Palangoje pastatų priežiūros ir administravimo paslaugas gyventojams teikia du didžiausi paslaugų tiekėjai – privatus ir savivaldybės valdomas. Žvelgiant iš gyventojo perspektyvos, man norėtųsi didesnės konkurencijos šioje srityje. Konkurencija skatina keistis, tobulėti ir užtikrinti aukščiausią paslaugos kokybę už gyventojams patrauklią kainą.

Mes šioje rinkoje išsiskiriame tuo, jog  esame lankstūs ir dideli – priklausome tarptautinei pastatų priežiūros ir administravimo įmonių grupei „Civinity”. Tai leidžia klientams siūlyti įvairias paslaugas žemesniais kaštais, nei tai galėtų padaryti mažas rinkos dalyvis, paslaugas teikti greičiau ir efektyviau.