Civinity grupės įmonėse švenčiama „Pyragų diena“

Civinity grupės įmonėse švenčiama „Pyragų diena“

Šiemet kaip ir kasmet lapkričio pradžioje Lietuvoje organizuojama paramos projekto „Išsipildymo akcija“ Pyragų diena. Verslo įmonės raginamos jungtis prie iniciatyvos kepti pyragus, jais dalintis su kolegomis ir aukoti „Išsipildymo akcijos“ dalyviams.

Tradicija tapęs „skanus“ renginys šiemet pirmą kartą buvo organizuojamas ir Civinity grupės įmonėse. Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje lapkričio 4 d. įmonių biurai kvepėjo obuoliais ir cinamonu, o atmosfera buvo kupina gerumo ir kolegų šypsenų.

„Pyragų diena – nuostabi prieškalėdinė tradicija. Kai iki Kalėdų yra šiek tiek laiko, o šventiniai rūpesčiai dar nėra įsukę visų į savo sūkurį, smagu nors akimirkai susiburti, atsitraukti nuo kasdienio bėgimo, pabūti kartu ir rasti laiko pagalvoti apie tuos, kuriems reikia labiau. Nusprendę prisijungti prie „Pyragų dienos“ iniciatyvos norėjome prisidėti prie gražios socialinės akcijos, tuo pačiu pajusti ir pasidalinti bendrumo jausmu bei savo auka pagelbėti mažiausiems mūsų visuomenės nariams“, - sako Civinity įmonių grupės Personalo vadovė Vaiva Raciborskaitė.

Paramos projektas „Išsipildymo akcija“ šiemet Lietuvoje organizuojamas jau 14-ąjį kartą.