„Palangos butų ūkiui" – „Gazelės“ apdovanojimas!

„Palangos butų ūkiui

Tarp geriausių visoje šalyje

Praėję metai „Palangos butų ūkiui“ iš tiesų buvo sėkmingi – bendrovė ėmėsi administruoti keliolika naujų daugiabučių mieste, o šiuo metu jos prižiūrimų pastatų skaičius Palangoje sudaro daugiau kaip 160 gyvenamųjų namų. „Palangos butų ūkis“ pastatų administravimo paslaugas teikia jau du dešimtmečius, o prieš keletą metų bendrovei įsiliejus į įmonių grupę „Civinity“, imta dar daugiau dėmesio skirti teikiamų paslaugų kokybei bei savo klientų poreikiams tenkinti.

„Visą dėmesį sutelkėme į daugiabučių gyventojų problemas, taip pelnėme bendrijų ir jų pirmininkų pasitikėjimą. Pastebime, kad bendrijų atstovai vis aktyviau kreipiasi dėl administravimo paslaugų teikimo, per pastaruosius metus esame sudarę ne vieną naują sutartį“, – sako „Palangos butų ūkio“ direktorius Vaidas Barakauskas.

Didėjantis klientų skaičius tapo svarbiausiu veiksniu, nulėmusiu gerėjančius finansinius bendrovės veiklos rezultatus. Verslo dienraštis „Verslo žinios“, atsižvelgęs į tai, įteikė bendrovei „Metų gazelės“ apdovanojimą. Šio pripažinimo sulaukia tik sėkmingiausiai dirbančios ir sparčiai augančios šalies įmonės.

Remontuoja byrančius fasadus

Prisivilioti naujų ir užsitikrinti esamų klientų pasitikėjimą „Palangos butų ūkiui“ padėjo keli dalykai. Svarbiausia bendrovės klientų aptarnavimo naujove tapo ištisą parą pradėjęs veikti „Civinity“ grupės įmones vienijantis skambučių centras. Nuo šiol bet kuriuo metu į jį paskambinę bendrovės administruojamų daugiabučių gyventojai gali gauti atsakymą į jiems rūpimą klausimą ar pranešti apie gedimą name.

Bendrovė taip pat aktyviai ėmė tvarkyti pažeistus Palangos daugiabučių fasadus ir pritaikė specialią technologiją, padedančią remonto darbus atlikti greitai ir kokybiškai.

„Palangoje didelė dalis daugiabučių pastatyti iš pajūrio oro sąlygoms nepritaikytų plytų, kurios yra linkusios trupėti. Suradome techninį sprendimą ir pradėjome remontuoti tų daugiabučių fasadus, kurie kol kas nėra priėmę sprendimo dėl renovacijos“, – teigia V. Barakauskas.

Dar viena naujovė, kurios nuo praėjusių metų ėmėsi „Palangos butų ūkis“ – tai reguliarūs susitikimai su daugiabučių gyventojais. Pasak V. Barakausko, per šiuos susitikimus bendrovės vadybininkai apie gyventojų problemas ir poreikius gali išgirsti „iš pirmų lūpų“.

V. Barakauskas priduria, kad gerus bendrovės veiklos rezultatus neabejotinai užtikrina ir kvalifikuotų specialistų – vadybininkų, technikų ir inžinierių komanda. „Palangos butų ūkio“ išskirtinumas – bendrovės darbuotojai specializuojasi tik pastatų priežiūros srityje, be to, jie turi galimybę pasiremti geriausia kitų „Civinity“ grupės įmonių praktika.

Ateina nauja vadovė

Artimiausiu metu „Palangos butų ūkyje“ laukia pokyčiai – V. Barakauską direktoriaus pareigose pakeis Jurgita Trinskienė. V.Barakauskas ir toliau dirbs „Civinity“ grupėje – vadovaus įmonei Klaipėdoje, tuo tarpu pagrindinė naujos „Palangos butų ūkio“ vadovės užduotis bus tęsti pradėtus darbus, aktyviai rūpintis gyventojų klausimais, įdiegti elektronines paslaugas.

„Jurgita jau ne vienerius metus darbuojasi mūsų įmonėse ir puikiai išmano pastatų administravimo sritį. Artimiausiu metu į savo rankas perėmusi „Palangos butų ūkio“ vairą, ji visą savo dėmesį sutelks į šios bendrovės vystymą, paslaugų organizavimą, dar didesnio klientų pasitikėjimo auginimą. Manome, kad  J.Trinskienės atėjimas į „Palangos butų ūkio“ vadovės pareigas bus sėkmingas, leisiantis dar sklandžiau bendradarbiauti tiek su gyventojais, tiek su savivaldybės atstovais“, – teigia V. Barakauskas.

Tikimasi, kad per artimiausius metus „Palangos butų ūkiui“ ne tik pavyks padidinti prižiūrimų daugiabučių skaičių, bet ir imtis namų renovacijos projektų. Bendrovė yra padėjusi paruošti investicinius projektus 12-ai administruojamų daugiabučių, kurių gyventojai šiuo metu laukia, kada bus patvirtintas papildomas valstybės finansavimas.